seven_sam

sevensam
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I AM Sam

more Recent Ratings

20 66% Julieta (2016) - Rated 23 Oct 2017
2% I'm So Excited (2013) - Rated 23 Oct 2017
23 76% The Skin I Live In (2011) - Rated 23 Oct 2017
17 56% Broken Embraces (2009) - Rated 23 Oct 2017
26 86% Volver (2006) - Rated 23 Oct 2017
22 72% Bad Education (2004) - Rated 23 Oct 2017
29 96% Talk to Her (2002) - Rated 23 Oct 2017
28 92% All About My Mother (1999) - Rated 23 Oct 2017
14 46% Live Flesh (1997) - Rated 23 Oct 2017
11 36% The Flower of My Secret (1995) - Rated 23 Oct 2017