sevketersin

sevketersin
Movie Buff - 413 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 47% Tango & Cash (1989) - Rated 25 Mar 2012
60 63% Taxi (1998) - Rated 25 Mar 2012
60 63% Music and Lyrics (2007) - Rated 25 Mar 2012
70 86% Limitless (2011) - Rated 25 Mar 2012
40 15% The Jackal (1997) - Rated 25 Mar 2012
40 15% Goal! (2005) - Rated 25 Mar 2012
50 32% Source Code (2011) - Rated 25 Mar 2012
60 63% You've Got Mail (1998) - Rated 25 Mar 2012
60 63% Cube (1997) - Rated 25 Mar 2012
60 63% The Negotiator (1998) - Rated 25 Mar 2012