sevketyilmaz

sevketyilmaz
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2023
Location: ZEYTİNBURNU, İstanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% Titanic (1997) - Rated 16 Feb 2023
70 10% Lucy (2014) - Rated 16 Feb 2023
80 36% Ex Machina (2015) - Rated 16 Feb 2023
85 54% The Island (2005) - Rated 16 Feb 2023
80 36% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 16 Feb 2023
90 80% Arrival (2016) - Rated 16 Feb 2023
70 10% Pixels (2015) - Rated 16 Feb 2023
75 24% Finch (2021) - Rated 16 Feb 2023
95 96% The Dark Knight (2008) - Rated 16 Feb 2023
75 24% Shutter Island (2010) - Rated 16 Feb 2023