sexmurderart

sexmurderart
Movie Buff - 171 Film Ratings
Member Since: 19 May 2007
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 22% Halloween: The Curse of Michael Myers (1995) - Rated 23 Aug 2007
90 79% Life of Brian (1979) - Rated 15 Aug 2007
85 57% Vacation (1983) - Rated 15 Aug 2007
90 79% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 15 Aug 2007
1% Catwoman (2004) - Rated 15 Aug 2007
85 57% Pink Floyd The Wall (1982) - Rated 15 Aug 2007
85 57% Amores Perros (2000) - Rated 15 Aug 2007
90 79% The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Rated 15 Aug 2007
30 12% The Lord of the Rings (1978) - Rated 15 Aug 2007
80 39% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 15 Aug 2007