Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
seymaarangul

Flick Fan - 77 Film Ratings

Member Since: Dec 3, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out seymaarangul's...
95 67% Fail-Safe (1964) - Dec 05, 2017
90 25% Before the Rain (1994) - Dec 05, 2017
85 11% Vertigo (1958) - Dec 05, 2017
98 90% Tangerines (2013) - Dec 05, 2017
95 67% Interstellar (2014) - Dec 05, 2017
95 67% City of God (2003) - Dec 05, 2017
90 25% Casablanca (1942) - Dec 05, 2017
85 11% Reservoir Dogs (1992) - Dec 05, 2017
90 25% Pulp Fiction (1994) - Dec 05, 2017
92 64% Citizen Kane (1941) - Dec 05, 2017