sezide5à7

Cinema Addict - 1627 Film Ratings
Member Since: Aug 15, 2015
Bio: pure psychologist
Check out sezide5à7's...
85 84% | Riddles of the Sphinx (1977) - Apr 28, 2018 |
82 79% | Six by Sondheim (2013) - Mar 25, 2018 |
79 70% | Krush Groove (1985) - Mar 19, 2018 |
85 84% | Swimming to Cambodia (1987) - Mar 19, 2018 |
89 92% | Lost, Lost, Lost (1976) - Mar 19, 2018 |
70 45% | Memed My Hawk (1984) - Mar 19, 2018 |
65 36% | Ara (2008) - Feb 09, 2018 |
52 17% | Sofra Sırları (2018) - Feb 09, 2018 |
64 33% | Nar (2011) - Feb 09, 2018 |
81 77% | The Loves of Isadora (1968) - Feb 08, 2018 |