sfenxs

sfenxs
Movie Buff - 177 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 6% Ali Baba ve 7 Cüceler (2015) - Rated 14 Jan 2016
71 13% Elizabethtown (2005) - Rated 14 Jan 2016
84 52% The Mummy (1999) - Rated 14 Jan 2016
69 8% Bride of Chucky (1998) - Rated 14 Jan 2016
68 7% Mars Attacks! (1996) - Rated 14 Jan 2016
92 87% Trainspotting (1996) - Rated 14 Jan 2016
84 52% Saw III (2006) - Rated 14 Jan 2016
83 48% Finding Nemo (2003) - Rated 14 Jan 2016
82 45% Gattaca (1997) - Rated 14 Jan 2016
78 30% Whiplash (2014) - Rated 14 Jan 2016