sferrari17

sferrari17
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 23% Free Guy (2021) - Rated 30 Oct 2021
95 93% Knives Out (2019) - Rated 30 Oct 2021
90 82% Logan (2017) - Rated 01 May 2017
90 82% V for Vendetta (2006) - Rated 21 Oct 2016
85 62% The Taking of Pelham One Two Three (1974) - Rated 21 Oct 2016
80 37% The Magnificent Seven (2016) - Rated 21 Oct 2016
90 82% Gangs of New York (2002) - Rated 21 Oct 2016
85 62% The Boondock Saints (1999) - Rated 17 Oct 2016
75 23% Hail, Caesar! (2016) - Rated 17 Oct 2016
80 37% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 13 Sep 2016