sfx

sfx
Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% Begin Again (2014) - Rated 24 Feb 2015
100 97% Akira (1988) - Rated 23 Feb 2015
80 9% Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Rated 23 Feb 2015
90 61% The Dark Crystal (1982) - Rated 23 Feb 2015
90 61% Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Rated 23 Feb 2015
90 61% Mary and Max (2009) - Rated 23 Feb 2015
90 61% The Animatrix (2003) - Rated 23 Feb 2015
85 20% Ghost in the Shell (1995) - Rated 23 Feb 2015
85 20% Gone Girl (2014) - Rated 23 Feb 2015
70 3% The Homesman (2014) - Rated 23 Feb 2015