Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sfx112

Cinema Addict - 1618 Film Ratings

Member Since: Apr 22, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
60 38% Creep 2 (2017) - Jun 12, 2021
60 38% Suicide Club (2002) - Jun 12, 2021
60 38% Shazam! (2019) - Jun 12, 2021
70 64% Wolfwalkers (2020) - Jun 08, 2021
80 85% Wrath of Man (2021) - Jun 02, 2021
50 17% Army of the Dead (2021) - Jun 01, 2021
70 64% Bad Words (2014) - May 30, 2021
70 64% Better Luck Tomorrow (2002) - May 29, 2021
70 64% Insidious (2010) - May 27, 2021
60 38% 1BR (2020) - May 27, 2021