sgclarke
Recent Ratings
Check out sgclarke's...
85 69% | Orphan Black (2013) - Rated 14 Mar 2016 |
75 28% | Sorcerer (1977) - Rated 14 Mar 2016 |
80 47% | Burnt by the Sun (1994) - Rated 10 Mar 2016 |
100 99% | Days of Being Wild (1990) - Rated 07 Mar 2016 |
75 28% | The Conjuring (2013) - Rated 07 Mar 2016 |
60 8% | Revenge of the Nerds (1984) - Rated 07 Mar 2016 |
55 5% | Far and Away (1992) - Rated 07 Mar 2016 |
70 17% | Shrek 2 (2004) - Rated 07 Mar 2016 |
60 8% | Eraser (1996) - Rated 07 Mar 2016 |
80 47% | Roxanne (1987) - Rated 07 Mar 2016 |