sge4ever59

sge4ever59
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 17 May 2015
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 52% Insidious: Chapter 2 (2013) - Rated 17 May 2015
88 56% Insidious (2010) - Rated 17 May 2015
91 66% Gangs of New York (2002) - Rated 17 May 2015
88 56% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 17 May 2015
100 83% Shutter Island (2010) - Rated 17 May 2015
100 83% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 17 May 2015
100 83% Django Unchained (2012) - Rated 17 May 2015
100 83% Reservoir Dogs (1992) - Rated 17 May 2015
90 62% The Dark Knight (2008) - Rated 17 May 2015
90 62% Batman Begins (2005) - Rated 17 May 2015