Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sgipple

Flick Fan - 32 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
60% Eraserhead (1977) - Jan 19, 2020
60% Source Code (2011) - Jan 19, 2020
23% The Break-Up (2006) - Jan 19, 2020
43% Clueless (1995) - Jan 19, 2020
60% Garden State (2004) - Jan 19, 2020
60% The Longest Yard (2005) - Jan 19, 2020
23% Chasing Amy (1997) - Jan 19, 2020
23% Hostel (2005) - Jan 19, 2020
79% Scream (1996) - Jan 19, 2020
43% Clerks (1994) - Jan 19, 2020