shacme

shacme
Movie Buff - 233 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% Collateral (2004) - Rated 12 Aug 2015
90 82% Mad Max (1979) - Rated 17 Jul 2015
70 21% Tarzan (1999) - Rated 03 Jul 2015
20 0% Seven Pounds (2008) - Rated 03 Jul 2015
65 13% John Tucker Must Die (2006) - Rated 03 Jul 2015
85 63% The Best Man (1999) - Rated 03 Jul 2015
60 8% The Best Man Holiday (2013) - Rated 03 Jul 2015
75 32% Think Like a Man (2012) - Rated 03 Jul 2015
80 45% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 03 Jul 2015
90 82% Clueless (1995) - Rated 03 Jul 2015