We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
shadowofgod

Movie Buff - 148 Film Ratings

Member Since: Dec 1, 2020

more Recent Ratings
Check out shadowofgod's...
32 21% Raanjhanaa (2013) - Sep 25, 2021
24 10% Sivaji (2007) - Sep 25, 2021
66 76% Empire of Dust (2011) - Sep 12, 2021
27 14% Fast Times at Ridgemont High (1982) - Aug 29, 2021
66 76% Oldboy (2003) - Aug 22, 2021
44 37% Saekjeuk shigong (2002) - Aug 22, 2021
30 19% Thiruvilaiyaadal Aarambam (2006) - Jul 25, 2021
58 61% Polladhavan (2007) - Jul 25, 2021
48 42% Truth or Dare (1994) - Jul 23, 2021
58 61% The Breakfast Club (1985) - Jul 19, 2021