ShaggyJoe

shaggyjoe
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2020
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 88% Delicatessen (1991) - Rated 19 Nov 2020
77 70% Glorious 39 (2009) - Rated 19 Nov 2020
83 84% The Adventures of Baron Munchausen (1988) - Rated 19 Nov 2020
88 94% The Life and Death of Colonel Blimp (1943) - Rated 19 Nov 2020
75 64% A Canterbury Tale (1944) - Rated 19 Nov 2020
85 88% The Sting (1973) - Rated 19 Nov 2020
85 88% The Searchers (1956) - Rated 19 Nov 2020
85 88% Short Cuts (1993) - Rated 19 Nov 2020
82 83% Magnolia (1999) - Rated 19 Nov 2020
88 94% Kes (1969) - Rated 19 Nov 2020