shah111

shah111
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2019
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 74% Apocalypse Now (1979) - Rated 24 Dec 2019
79 22% The Salesman (2016) - Rated 24 Dec 2019
80 38% Barry Lyndon (1975) - Rated 24 Dec 2019
79 22% Logan (2017) - Rated 24 Dec 2019
79 22% The Artist (2011) - Rated 24 Dec 2019
79 22% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 24 Dec 2019
90 74% Hamlet (1996) - Rated 24 Dec 2019
80 38% Parasite (2019) - Rated 24 Dec 2019
79 22% I, Robot (2004) - Rated 24 Dec 2019
98 86% Django Unchained (2012) - Rated 24 Dec 2019