shahid78

shahid78
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2017
Location: Pakistan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 15% Charlie's Angels (2000) - Rated 08 Feb 2017
87 35% Batman Begins (2005) - Rated 08 Feb 2017
90 70% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 08 Feb 2017
80 15% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 08 Feb 2017
95 95% The Godfather (1972) - Rated 08 Feb 2017
90 70% Troy (2004) - Rated 08 Feb 2017
90 70% Blood Diamond (2006) - Rated 08 Feb 2017
80 15% Die Another Day (2002) - Rated 08 Feb 2017
90 70% Pearl Harbor (2001) - Rated 08 Feb 2017
89 45% Her (2013) - Rated 08 Feb 2017