Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
shake

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Apr 21, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
40 18% Leaving Las Vegas (1995) - Apr 21, 2017
22 13% Ocean's Twelve (2004) - Apr 21, 2017
0% Big Momma's House (2000) - Apr 21, 2017
4% Sex and the City (2008) - Apr 21, 2017
20 9% Cowboys & Aliens (2011) - Apr 21, 2017
70 45% Requiem for a Dream (2000) - Apr 21, 2017
90 95% We Need to Talk About Kevin (2011) - Apr 21, 2017
80 77% The Game (1997) - Apr 21, 2017
50 22% Cube (1997) - Apr 21, 2017
56 27% The Number 23 (2007) - Apr 21, 2017