shakewell

shakewell
Movie Buff - 191 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

62 18% 3 Days to Kill (2014) - Rated 11 May 2014
61 17% On the Job (2013) - Rated 28 Mar 2014
73 43% Out of the Furnace (2013) - Rated 28 Mar 2014
71 36% The World's End (2013) - Rated 08 Feb 2014
69 29% Breathe In (2014) - Rated 22 Jan 2014
81 67% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 27 Jul 2013
77 53% Peeping Tom (1960) - Rated 19 Jul 2013
69 29% Point Blank (2010) - Rated 19 Jul 2013
81 67% Dogtooth (2009) - Rated 19 Jul 2013
71 36% The Avengers (2012) - Rated 15 Jul 2013