shakey77

shakey77
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 39% Jurassic Park (1993) - Rated 04 Nov 2015
67 10% Atonement (2007) - Rated 04 Nov 2015
88 60% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 04 Nov 2015
86 56% Ray (2004) - Rated 04 Nov 2015
40 3% Fight Club (1999) - Rated 04 Nov 2015
100 92% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 04 Nov 2015
90 67% Dumb and Dumber (1994) - Rated 04 Nov 2015
70 17% Lost in Translation (2003) - Rated 04 Nov 2015
70 17% Selena (1997) - Rated 04 Nov 2015
89 63% Awakenings (1990) - Rated 04 Nov 2015