shallots

shallots
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2015
Location: Japan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 89% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 13 Sep 2015
85 67% Sunshine (2007) - Rated 13 Sep 2015
95 88% The Shining (1980) - Rated 13 Sep 2015
100 96% Strangers on a Train (1951) - Rated 13 Sep 2015
90 79% Pineapple Express (2008) - Rated 13 Sep 2015
80 58% Grosse Pointe Blank (1997) - Rated 13 Sep 2015
100 96% Alien (1979) - Rated 13 Sep 2015
78 52% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 13 Sep 2015
100 96% Spirit of the Beehive (1973) - Rated 13 Sep 2015
74 41% Ocean's Eleven (2001) - Rated 13 Sep 2015