shammie

shammie
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2017
Location: South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 47% Billy Madison (1995) - Rated 17 Jun 2017
60 34% The Avengers (2012) - Rated 17 Jun 2017
50 15% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 17 Jun 2017
80 72% 21 Jump Street (2012) - Rated 17 Jun 2017
80 72% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 17 Jun 2017
85 84% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 17 Jun 2017
80 72% Aladdin (1992) - Rated 17 Jun 2017
95 93% Spirited Away (2001) - Rated 17 Jun 2017
95 93% Pulp Fiction (1994) - Rated 17 Jun 2017
80 72% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 17 Jun 2017