shanblur

shanblur
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 80% Uncut Gems (2019) - Rated 25 Jun 2021
98 98% Pulp Fiction (1994) - Rated 25 Jun 2021
93 88% Inglourious Basterds (2009) - Rated 25 Jun 2021
90 67% Django Unchained (2012) - Rated 25 Jun 2021
84 21% The Hateful Eight (2015) - Rated 25 Jun 2021
90 67% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 25 Jun 2021
85 28% Godzilla vs. Kong (2021) - Rated 09 May 2021
92 80% Forrest Gump (1994) - Rated 14 Jun 2020
90 67% Airplane! (1980) - Rated 14 Jun 2020
92 80% Good Will Hunting (1997) - Rated 14 Jun 2020