shanenorris

shanenorris
Movie Buff - 121 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 17% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 17 Apr 2024
87 64% Fight Club (1999) - Rated 15 Apr 2024
71 13% Eight Men Out (1988) - Rated 15 Apr 2024
"Not bad. Decent acting performances. Decent story . Just decent. Not great at anything. Will probably forget about it in 24 hours."
91 78% The Matrix (1999) - Rated 10 Apr 2024
84 41% Ocean's Eleven (2001) - Rated 02 Apr 2024
63 5% Fearless (1993) - Rated 01 Apr 2024
65 7% Papillon (1973) - Rated 31 Mar 2024
81 39% The Long Goodbye (1973) - Rated 29 Mar 2024
80 30% The Godfather: Part II (1974) - Rated 27 Mar 2024
80 30% The Accused (1988) - Rated 13 Jan 2024