shani15

shani15
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2015
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 28% Hadewijch (2009) - Rated 07 Nov 2015
99 76% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 07 Nov 2015
95 37% The Killers (1946) - Rated 07 Nov 2015
98 60% Werckmeister Harmonies (2000) - Rated 07 Nov 2015
100 90% The Turin Horse (2011) - Rated 07 Nov 2015
98 60% Sátántangó (1994) - Rated 07 Nov 2015
100 90% M (1931) - Rated 07 Nov 2015
75 7% Wings of Desire (1987) - Rated 07 Nov 2015
98 60% Hunger (2008) - Rated 07 Nov 2015
98 60% Ariel (1988) - Rated 07 Nov 2015