shankara

shankara
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2017
Location: USA
Bio: I care about semiotics

more Recent Ratings

Check out shankara's...

95 68% Twister (1996) - Rated 20 Sep 2017
97 85% The Dictator (2012) - Rated 20 Sep 2017
94 60% The Man Who Knew Infinity (2015) - Rated 20 Sep 2017
95 68% My Cousin Vinny (1992) - Rated 20 Sep 2017
99 91% Titanic (1997) - Rated 20 Sep 2017
100 97% Interstellar (2014) - Rated 20 Sep 2017
100 97% Avatar (2009) - Rated 20 Sep 2017
90 56% Waterworld (1995) - Rated 20 Sep 2017
96 78% Enter the Dragon (1973) - Rated 20 Sep 2017
97 85% The Imitation Game (2014) - Rated 20 Sep 2017