shanlm

shanlm
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 70% Up (2009) - Rated 12 Jan 2017
98 86% Amélie (2001) - Rated 08 Jan 2017
95 70% Jerry Maguire (1996) - Rated 08 Jan 2017
86 35% Just Like Heaven (2005) - Rated 08 Jan 2017
91 49% In Her Shoes (2005) - Rated 08 Jan 2017
97 81% Casablanca (1942) - Rated 08 Jan 2017
83 23% The Whole Ten Yards (2004) - Rated 08 Jan 2017
99 93% Braveheart (1995) - Rated 08 Jan 2017
93 55% Practical Magic (1998) - Rated 08 Jan 2017
94 62% Hercules (1997) - Rated 08 Jan 2017