Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
shao.lo

Cinema Addict - 2153 Film Ratings

Member Since: Aug 22, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
70 41% Stowaway (2021) - Jun 15, 2021
50 5% Infinite (2021) - Jun 13, 2021
70 41% Two for the Money (2005) - Jun 12, 2021
50 5% A Most Wanted Man (2014) - Jun 01, 2021
50 5% Army of the Dead (2021) - May 31, 2021
60 16% The Map of Tiny Perfect Things (2021) - May 31, 2021
50 5% Keepers (2018) - May 31, 2021
60 16% Rescue Dawn (2006) - May 31, 2021
50 5% A Single Shot (2013) - May 31, 2021
60 16% Wrath of Man (2021) - May 31, 2021