shar1298

shar1298
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 0% Troy (2004) - Rated 09 Sep 2008
98 0% Pretty Woman (1990) - Rated 09 Sep 2008
90 0% The Sixth Sense (1999) - Rated 09 Sep 2008
90 0% Misery (1990) - Rated 09 Sep 2008
"i still cringe at the thought of the mallet and the plinth of wood!"
98 0% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 09 Sep 2008
90 0% The Crow (1994) - Rated 09 Sep 2008
95 0% Man on Fire (2004) - Rated 09 Sep 2008
98 0% John Q (2002) - Rated 09 Sep 2008
98 0% Casino Royale (2006) - Rated 09 Sep 2008
95 0% The Rock (1996) - Rated 09 Sep 2008