sharke.84

sharke84
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2010
Location: istanbul, tr, Turkey
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

2 This Means War (2012) - Rated 10 Dec 2012
5 Man on a Ledge (2012) - Rated 10 Dec 2012
5 Fair Game (2010) - Rated 10 Dec 2012
5 Unthinkable (2010) - Rated 10 Dec 2012
5 The Kids Are All Right (2010) - Rated 10 Dec 2012
5 Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 10 Dec 2012
5 The Adjustment Bureau (2011) - Rated 10 Dec 2012
5 Mother and Child (2010) - Rated 10 Dec 2012
5 Brothers (2009) - Rated 10 Dec 2012
5 Closer (2004) - Rated 10 Dec 2012