Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sharpon54

Film Freak - 629 Film Ratings

Member Since: Dec 12, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out sharpon54's...
82 83% Soul (2020) - Feb 22, 2021
90 95% Ready Player One (2018) - Feb 22, 2021
87 92% How to Train Your Dragon (2010) - Feb 22, 2021
83 85% Now You See Me 2 (2016) - Feb 22, 2021
86 91% Good Will Hunting (1997) - Feb 22, 2021
74 37% Splice (2010) - Feb 22, 2021
80 76% The Green Mile (1999) - Feb 22, 2021
78 67% Life (2017) - Feb 22, 2021
84 86% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Feb 22, 2021
65 12% The Cat in the Hat (2003) - Feb 22, 2021