shashankc123

shashankc123
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 16% Straw Dogs (2011) - Rated 01 Aug 2012
65 32% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 01 Aug 2012
75 56% Bridesmaids (2011) - Rated 01 Aug 2012
92 87% Apocalypse Now (1979) - Rated 01 Aug 2012
92 87% The Red Shoes (1948) - Rated 01 Aug 2012
90 84% The Man Who Shot Liberty Valance (1962) - Rated 01 Aug 2012
93 89% My Darling Clementine (1946) - Rated 01 Aug 2012
95 91% One Week (1920) - Rated 01 Aug 2012
90 84% Sherlock Jr. (1924) - Rated 01 Aug 2012
100 97% Chungking Express (1994) - Rated 01 Aug 2012