shatteringla

shatteringla
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2021
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 69% Lady Bird (2017) - Rated 05 Dec 2021
78 26% The Squid and the Whale (2005) - Rated 05 Dec 2021
84 69% Children of Men (2006) - Rated 05 Dec 2021
86 90% Roma (2018) - Rated 05 Dec 2021
88 97% Frances Ha (2013) - Rated 05 Dec 2021
85 80% Garden State (2004) - Rated 05 Dec 2021
83 62% Marriage Story (2019) - Rated 05 Dec 2021
82 56% The Matrix (1999) - Rated 05 Dec 2021
84 69% Amélie (2001) - Rated 05 Dec 2021
79 33% Kids (1995) - Rated 05 Dec 2021