shaunstone

shaunstone
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2022
Location: Kangaroo Point, QLD, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 49% Once Were Warriors (1994) - Rated 25 Apr 2022
85 49% Sound of Metal (2020) - Rated 25 Apr 2022
40 9% Nomadland (2020) - Rated 25 Apr 2022
85 49% Shoplifters (2018) - Rated 25 Apr 2022
75 32% Burning (2018) - Rated 25 Apr 2022
50 16% The Florida Project (2017) - Rated 25 Apr 2022
90 67% The Lighthouse (2019) - Rated 25 Apr 2022
95 84% In the Name of the Father (1993) - Rated 25 Apr 2022
80 37% Memories of Murder (2003) - Rated 25 Apr 2022
85 49% Manchester by the Sea (2016) - Rated 25 Apr 2022