shawn623

shawn623
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 70% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 01 Jan 2015
83 70% Star Trek (2009) - Rated 01 Jan 2015
25 11% Hercules (2014) - Rated 01 Jan 2015
20 6% 47 Ronin (2013) - Rated 01 Jan 2015
40 16% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 01 Jan 2015
95 96% Her (2013) - Rated 01 Jan 2015
85 80% The Lego Movie (2014) - Rated 01 Jan 2015
75 38% Noah (2014) - Rated 01 Jan 2015
82 65% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 01 Jan 2015
70 26% A Most Wanted Man (2014) - Rated 28 Dec 2014