shawshang

shawshang
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 40% Everest (2015) - Rated 20 Oct 2017
95 90% The Green Mile (1999) - Rated 20 Oct 2017
70 10% Saw IV (2007) - Rated 20 Oct 2017
85 65% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 20 Oct 2017
70 10% Thor (2011) - Rated 20 Oct 2017
80 40% Superman II (1980) - Rated 20 Oct 2017
95 90% Django Unchained (2012) - Rated 20 Oct 2017
85 65% Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 20 Oct 2017
85 65% Sherlock Holmes (2009) - Rated 20 Oct 2017
75 25% Man on Fire (2004) - Rated 20 Oct 2017