Shay

shay
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2019
Location: Canada

more Recent Ratings

85 54% Jim & Andy: The Great Beyond (2017) - Rated 11 Dec 2019
92 79% Being John Malkovich (1999) - Rated 07 Dec 2019
78 45% Caddyshack (1980) - Rated 06 Dec 2019
75 33% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 06 Dec 2019
75 33% Lost Highway (1997) - Rated 06 Dec 2019
70 20% The Addams Family (1991) - Rated 06 Dec 2019
65 4% Team America: World Police (2004) - Rated 06 Dec 2019
90 70% 21 Grams (2003) - Rated 06 Dec 2019
88 62% Almost Famous (2000) - Rated 06 Dec 2019
96 87% Annie Hall (1977) - Rated 06 Dec 2019