shayan360

shayan360
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 05 May 2018
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: NYDN

more Recent Ratings

90 57% The Farewell (2019) - Rated 11 Aug 2021
85 31% The Chaser (2008) - Rated 05 May 2018
96 92% The Wailing (2016) - Rated 05 May 2018
90 57% Swiss Army Man (2016) - Rated 05 May 2018
90 57% Calvary (2014) - Rated 05 May 2018
95 86% Frances Ha (2013) - Rated 05 May 2018
90 57% Apocalypse Now (1979) - Rated 05 May 2018
90 57% The King's Speech (2010) - Rated 05 May 2018
90 57% Inside Job (2010) - Rated 05 May 2018
10 2% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 05 May 2018