sheepchase

sheepchase
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 12 Oct 2013
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 52% The Godfather: Part III (1990) - Rated 12 Oct 2013
90 52% The Godfather: Part II (1974) - Rated 12 Oct 2013
90 52% The Godfather (1972) - Rated 12 Oct 2013
80 28% The Ring (2002) - Rated 12 Oct 2013
65 14% The Great Gatsby (2013) - Rated 12 Oct 2013
90 52% Full Metal Jacket (1987) - Rated 12 Oct 2013
94 69% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 12 Oct 2013
70 21% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 12 Oct 2013
95 83% Solaris (1972) - Rated 12 Oct 2013
30 7% Battle: Los Angeles (2011) - Rated 12 Oct 2013