shehe195

shehe195
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 60% Seven Pounds (2008) - Rated 12 Nov 2015
87 87% Les Misérables (2012) - Rated 12 Nov 2015
82 53% (500) Days of Summer (2009) - Rated 12 Nov 2015
80 45% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 12 Nov 2015
79 38% Jack Reacher (2012) - Rated 12 Nov 2015
82 53% Oblivion (2013) - Rated 12 Nov 2015
83 60% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 12 Nov 2015
78 32% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 12 Nov 2015
78 32% Romeo + Juliet (1996) - Rated 12 Nov 2015
83 60% The Aviator (2004) - Rated 12 Nov 2015