shellac

shellac
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2012
Location: l, Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 21% Animal Kingdom (2010) - Rated 29 Aug 2012
45 11% Friends with Benefits (2011) - Rated 29 Aug 2012
50 16% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 29 Aug 2012
96 66% Apocalypse Now (1979) - Rated 29 Aug 2012
90 40% The Expendables 2 (2012) - Rated 27 Aug 2012
100 90% The Wild Bunch (1969) - Rated 27 Aug 2012
90 40% L'ingorgo - Una storia impossibile (1979) - Rated 27 Aug 2012
87 28% Let Each One Go Where He May (2009) - Rated 27 Aug 2012
100 90% Beloved (1998) - Rated 27 Aug 2012
85 25% The Thin Red Line (1998) - Rated 27 Aug 2012