shepesh

shepesh
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2019
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 44% Django Unchained (2012) - Rated 21 Jan 2019
80 44% American Pie 2 (2001) - Rated 21 Jan 2019
60 8% 21 Jump Street (2012) - Rated 21 Jan 2019
65 18% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 21 Jan 2019
78 38% Quantum of Solace (2008) - Rated 21 Jan 2019
50 2% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 21 Jan 2019
60 8% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 21 Jan 2019
75 34% Taken 2 (2012) - Rated 21 Jan 2019
65 18% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 21 Jan 2019
98 78% The Usual Suspects (1995) - Rated 21 Jan 2019