Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
shimaniac

Movie Buff - 131 Film Ratings

Member Since: Sep 12, 2018

Location: Germany

more Recent Ratings
Check out shimaniac's...
61 27% Shine (1996) - Sep 12, 2018
81 74% Diabolique (1955) - Sep 12, 2018
42 9% 300: Rise of an Empire (2014) - Sep 12, 2018
40 7% Baywatch (2017) - Sep 12, 2018
87 89% Spirited Away (2001) - Sep 12, 2018
87 89% City Lights (1931) - Sep 12, 2018
90 94% There Will Be Blood (2007) - Sep 12, 2018
91 96% Paris, Texas (1984) - Sep 12, 2018
25 2% Alvin and the Chipmunks (2007) - Sep 12, 2018
10 0% Scary Movie 3 (2003) - Sep 12, 2018