shimon

shimon
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 28 May 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 35% This Is the End (2013) - Rated 15 Nov 2020
91 59% Fight Club (1999) - Rated 15 Nov 2020
89 52% 21 Jump Street (2012) - Rated 15 Nov 2020
68 7% Fast & Furious 6 (2013) - Rated 15 Nov 2020
65 5% Road Trip (2000) - Rated 15 Nov 2020
60 2% Spider-Man 3 (2007) - Rated 15 Nov 2020
92 67% Joe Dirt (2001) - Rated 15 Nov 2020
94 81% American Beauty (1999) - Rated 15 Nov 2020
98 96% True Grit (2010) - Rated 15 Nov 2020
92 67% Love Actually (2003) - Rated 15 Nov 2020