shimra

shimra
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 63% The Hunger Games (2012) - Rated 04 Aug 2015
65 6% Sherlock Holmes (2009) - Rated 04 Aug 2015
65 6% The Iron Giant (1999) - Rated 04 Aug 2015
88 47% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 04 Aug 2015
90 63% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 04 Aug 2015
95 88% Ghostbusters (1984) - Rated 04 Aug 2015
85 31% Drunken Master (1978) - Rated 04 Aug 2015
90 63% Superman: The Movie (1978) - Rated 04 Aug 2015
87 43% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 04 Aug 2015
85 31% Thor (2011) - Rated 04 Aug 2015