shittyshit

shittyshit
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2018
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 95% Airplane! (1980) - Rated 08 Jan 2018
86 79% Inception (2010) - Rated 08 Jan 2018
85 70% Predestination (2014) - Rated 08 Jan 2018
90 89% Gattaca (1997) - Rated 08 Jan 2018
90 89% About Time (2013) - Rated 08 Jan 2018
90 89% Coherence (2013) - Rated 08 Jan 2018
95 98% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 08 Jan 2018
80 45% Zodiac (2007) - Rated 08 Jan 2018
80 45% The Fall (2008) - Rated 08 Jan 2018
75 22% Demolition Man (1993) - Rated 08 Jan 2018