shivang97

shivang97
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2016
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 50% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 19 Jul 2017
77 20% Wonder Woman (2017) - Rated 19 Jul 2017
80 38% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 10 Apr 2017
90 79% The Man from Earth (2007) - Rated 10 Apr 2017
93 88% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 03 Mar 2017
79 28% 21 Jump Street (2012) - Rated 22 Jan 2017
80 38% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 15 Jan 2017
78 24% Nerve (2016) - Rated 03 Jan 2017
100 96% WALL·E (2008) - Rated 01 Jan 2017
90 79% Inside Out (2015) - Rated 01 Jan 2017