shizen

shizen
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 29 May 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 71% Oldboy (2003) - Rated 30 May 2020
82 69% Sacred Games (2018) - Rated 29 May 2020
80 48% Andhadhun (2018) - Rated 29 May 2020
80 48% Detective Byomkesh Bakshy (2015) - Rated 29 May 2020
85 79% Manorama Six Feet Under (2007) - Rated 29 May 2020
80 48% Tumbbad (2018) - Rated 29 May 2020
80 48% Pink (2016) - Rated 29 May 2020
95 95% Dil Dhadakne Do (2015) - Rated 29 May 2020
80 48% Omkara (2006) - Rated 29 May 2020
85 79% Talaash (2012) - Rated 29 May 2020