Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
shmalick

Flick Fan - 88 Film Ratings

Member Since: May 5, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out shmalick's...
94 82% The Umbrellas of Cherbourg (1964) - May 05, 2018
91 65% Solaris (1972) - May 05, 2018
99 97% Vertigo (1958) - May 05, 2018
70 16% Oscar (1991) - May 05, 2018
93 76% Singin' in the Rain (1952) - May 05, 2018
95 89% The Decalogue (1989) - May 05, 2018
89 55% Barton Fink (1991) - May 05, 2018
91 65% The Witch (2016) - May 05, 2018
80 36% Dark City (1998) - May 05, 2018
93 76% Eyes Wide Shut (1999) - May 05, 2018